GALLAGHER elektronická cigareta Ego-C 1100mAh/ Single/ Černá Ego-C 1100mAh/ Single/ Černá

Stručný popis: GALLAGHER elektronická cigareta Ego-C 1100mAh/ Single/ Černá Ego-C 1100mAh/ Single/ Černá

Dostupnost: 5 dní

Cena: 626 KčCena bez 21% DPH: 517 Kč

Umístění GALLAGHER elektronická cigareta Ego-C 1100mAh/ Single/ Černá Ego-C ...

Popis produktu:

Elektronická cigareta Ego-C je nejnovější systém, hlavně co se týká atomizéru.U tohoto modelu byl komplet přepracován tak, aby výměna atomizéru(který se mění u každé elektronické cigarety průměrně jednou za 4 až 6 týdnů) byla pro uživatele co nejméně nákladná. U tohoto typu je tedy atomizér cca 2 až 3x levnější než u předešlého typu EGO-T.
Ego-C je tedy plně kompatibilní s elektronickou cigaretou Ego-T, jsou tedy stejné baterie i náustky(cartridge) a je změněn pouze atomizér.
Elektronická cigareta Ego-C(stejně jako Ego-T) se od starších typů e-cigaret liší zejména novým systémem plnění náplní a také v samotné konstrukci těchto náplní. Není zde použit klasický systém, který byl založen na atomizéru naléhajícím na náplň, která obsahovala speciální vatu napuštěnou esencí(Liquidem), který se z náplně odpařoval. Nový ¨Tankový¨ systém používá, díky nové koncepci atomizéru, náplně bez vaty. Tyto náplně se jednoduše doplní E-Liquidem. Díky absenci vaty a také větším rozměrům náplně, vydrží tato náplň průměrnému kuřákovi i celý den!! Díky této náplni a výkonným bateriím(jak už je u modelů typu EGO standardem), je pro standardního i silnějšího kuřáka výbornou volbou a to proto, že baterie i náplň vydrží prakticky celý den. Nemusíte tedy již několikrát denně dobíjet baterie nebo doplňovat náplň!!!
Ego-C používá k aktivaci manuální tlačítko, které aktivuje baterii a až po té může uživatel z cigarety potáhnout. Je to velmi efektivní, protože atomizér získá velmi rychle provozní teplotu a proto je schopen vyprodukovat velké množství kouře. Také jsou elektronické cigarety s manuálním tlačítkem mnohem spolehlivější. Nepoužívají totiž podtlakový senzor, u kterého může dojít nevhodným používáním k poškození

Obsah balení:
Ego-C 1100mAh SINGL
- 1x baterie 900mAh
- 1x základna atomizéru
- 1x conus(kužel)
- 2x hlava atomizéru
- 2x cartridge(náplň)
- pouzdro Ego
- USB nabíječka
- český návod

Baterie: 1100mAh, životnost baterie cca 200 až 300 dobíjecích cyklů.
Atomizer: životnost atomizeru průměrně cca 3 - 4 týdny. Tato životnost je přímo závislá na používání atomizéru, na typu E-Liquidu a stylu kouření, můžu se tak výrazně lišit u jednotlivých uživatelů.
Nabíječka: výstupní výkon 420mAh
Adapter 220V: výstupní výkon 500mAh, 110 - 220V.
Provozní teplota: 10 - 35 stupňů.
Odpor: 1.8 - 4.2?. Standard je 2.4?.
Pracovní voltáž: DC: 3.7V
Speciální funkce: při stlačení tlačítka na beterii 5x zasebou dojde k vypnutí baterie. Stejným způsobem se baterie znovu aktivuje.
V případě, že led dioda na baterii se rozsvítí 20x za sebou, znamená to, že je baterie již téměř úplně vybitá.
Doba nabíjení: cca 3hod (doba nabíjení je přímo závislá na stavu vybití baterie)

Barevné provedení: Černá

Diskuse

Produkt zatím nikdo neokomentoval. Buďte první!

* *
Antispam: šest+tři = (napište správný výsledek)

Podobné k GALLAGHER elektronická cigareta ...